Gizlilik & Güvenlik

SSL ve güvenliğiniz;
SSL şifrelemesi ile satın alma süreci başladığında tüm bilgiler şifrelenerek gönderilmekte ve üçüncü şahıslar tarafından izlenmesi engellenmektedir.

Kredi Kartı Güvenliği
n Sitemizde kredi kartı ile alışveriş yapılabilmektedir. Yaptığınız alışverişlerde kullandığınız kart bilgileri hiçbir zaman saklanmaz, sistemimizde kayıt edilemz. Kart bilgileriniz doğrudan bankaya gönderilir ve banka ile ilgili provizyon işlemleri tamamlanana kadar yapılan işlemler sistemimizde değil, banka ile yürütülür.

Veri Güvenliği
Amacımız sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat bir alışveriş ortamı sağlamaya çalışmaktır. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, güvenlik standartlarında saklanmaktadır.

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği
Sitemizden verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Veri Paylaşımı
Bir Zamanlar Yayıncılık yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri www.birzamanlaryayincilik.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler için kullanabilir.