Tüketici Hakları

1. 18 yaşından küçükler www.birzamanlaryayincilik.com'dan alışveriş yapamaz.

2. Alışverişlerinizi "Kredi Kartı" veya "Banka Havalesi" ile yapabilirsiniz. Banka havalesi ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarının 3 gün içerisinde havale edilmesi gerekmektedir. 3 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

3. www.birzamanlaryayincilik.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil, TL olarak ifade edilmiştir.

4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.birzamanlaryayincilik.com sorumlu değildir. Hatalı durumlarda düzeltilmiş www.birzamanlaryayincilik.com kayıtları esas alınacaktır.

5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

6. Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi halinde info@birzamanlaryayincilik.com adresine e-posta göndererek durumu bize bildirebilirsiniz.

7. Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen paketler teslim alınmayıp durum info@birzamanlaryayincilik.com adresine bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. Müşteri temsilcimiz sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

İnternet üzerinden yapılan satışlar T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı"nın 4703 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun"un "Mesafeli Sözleşmeler" 9 A Maddesine tabidir.

www.birzamanlaryayincilik.com güvenliğiniz için bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etme hakkına sahiptir.

www.birzamanlaryayincilik.com'dan alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Tüketici haklarıyla ilgili detaylar konusunda bilgilenmek için lütfen 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu'nu inceleyiniz.